TÜRKÇE      ENGLISH  
aquaelec logo
HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | SİSTEM ÇÖZÜMLERİ | PROJE | DESTEK | HABERLER | KARİYER | İLETİŞİM
 
 
AQUAELECS YAT ELEKTRİĞİ ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Aquaelecs motoryat ve yelkenli türü deniz taşıtlarının elektrik ve elektronik sistemlerine yönelik mühendislik hizmeti vermek üzere 2002 yılında Antalya’da kuruldu. Bölgede yeni gelişmeye başlayan yat üretim sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Aquaelecs bölgenin branşındaki ilk mühendislik firmasıdır.

2005 yılında oluşturduğu uygulama departmanı ile mühendislik hizmetinin yanı sıra uygulama hizmetleri de vermeye başlayan Aquaelecs, bu faaliyeti ile birlikte bölgenin branşında mühendislik destekli taşeronluk hizmeti veren ilk firması olma ünvanına sahip oldu.

2006 yılında bölgede büyüyen yat sektörüne daha iyi hizmet verebilmek üzere, Antalya Serbest Bölgesi’nde ilk şubesini açan Aquaelecs, serbest bölgenin sektörel malzeme alım satım ruhsatı ile tersanelere hizmet vermeye başlayan ilk firmasıdır. Serbest bölge şubesinde üretimine başladığı elektrik panelleri ve konsollar ile yine bir ilke daha imza atan Aquaelecs, teknecilik yan sanayiinin bölgede üretim ruhsatı ile faaliyet gösteren ilk firması olmuştur.

Kurulduğu günden bu güne gelişmeyi ve sektörün gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinen Aquaelecs, bugün çalışmalarını üç ana başlık altında topladığı faaliyetleri ile sürdürmektedir: Distribütörlüğünü yaptığı markalara ait ürünler ile tersane, elektrik firmaları ve marin marketlere yönelik ürün desteği veren Aquaelecs, sistem çözümleri kapsamında gerek distribütörü olduğu elektronik sistemler gerekse de üretimini yaptığı elektrik panelleri ve konsollar ile projeye özel paket sistem çözümleri sunmaktadır. Proje kapsamında, mühendislikten uygulamaya, malzeme temininden sistem çözümlemelerine kadar tüm tekne elektrik ve elektronik sistemlerini kapsayan anahtar teslimi proje uygulamaları da yapan Aquaelecs, ilkesine sadık kalarak çalışmalarını kararlılıkla ve emin adımlarla sürdürmektedir.
 


 
 
  Copyright 2015 © Aquaelecs Yat Elektriği Elektronik San.Tic. Ltd. Şti.